Фото: Еве како Никол Шерзингер провоцира со задникот!

Сексапилната Никол Шерзингер се опушти во друштво на другарките на плажа во Калифорнија и фотографиите ги објави на нејзиниот профил на Инстаграм.Сексапилната Никол Шерзингер се опушти во друштво на другарките на плажа во Калифорнија и фотографиите ги објави на нејзиниот профил на Инстаграм.
Не знаеме дали е среќна дека повторно е со возачот на Формула 1, или пак сето ова  се должи на среќни и весели моменти со своите најблиски пријателки.
Како и да е, се гледа дека 35 годишната Никол Шерзингер одлично се забавува на егзотична плажа во Калифорнија.
Погледнете ги фотографиите на: ТЗМ.МКСексапилната Никол Шерзингер се опушти во друштво на другарките на плажа во Калифорнија и фотографиит

Пронајдете не на следниве мрежи: