Фото: Езел фатен со маж

Loading...

Сите ги слушнавме шпекулациите во јавноста дека турскиот актер Кенан Имиразалиоглу е хомосексуалец. Но Кенан, или за нас попознат како Езел, ги демантираше овие гласини и конечно целата фама околу неговата сексуална ориентација згасна. Но деновиве, тој е повторно актуелен со истото прашање.
Имено, турските медимуи пренесуваат дека папараци го фатиле Езел во автомобил со познатиот турски продуцент Керем Катај. Сама по себе, оваа средба не би предизвикала посебни реакции, но она што било интересно за папараците е фактот дека откако актерот и продуцентот виделе дека биле забележани како заедно шетаат низ Истанбул, брзо се вратиле во автомобилот, криејќи ги своите лица, очајно обидувајќи се да избегаат од новинарите. Притоа ја загрозиле безбедноста во сообраќајот.
Останува прашањето, што крие Езел?
Извор: libertas.mkСите ги слушнавме шпекулациите во јавноста дека турскиот актер Кенан Имиразалиоглу е хомосексуалец. Но Кенан, или

loading...