ФОТО: Фановите БЕСНИ на Џастин: Дали се ова можните кадри од неговата секс-снимка?

Loading...

Поп пејачот Џастин Бибер, веќе неколку недели ужива во врската со манекенката Софија Ричи, а фотографиите кои се појавија неодамна, предизвикаа хаос на интернет.На фотографиите се гледа како тие двајца разменуваат нежности во јавност, а на една од фотографиите се гледа како Џастин е со соблечени бермуди.
Токму таа фотографија на која се гледа голиот задник на пејачот, ги испровоцира неговите фанови да претпостават дека папарацо фотките на плажата се почеток на секс-снимката на Џастин.
На фотографиите се гледа како тие двајца разменуваат нежности во јавност, а на една од фотографиите се гледа како Џастин е со соблечени бермуди.

loading...