Фото: „Филип Втори“ доби нови модерни клупи

Македонската „Национална Арена Филип Втори“ доби нови модерни клупи кои се наменети за резервните фудбалери, тренерите и делегатите.
Тимот од Автокоманда, Металург ќе биде првиот тим што ќе ги испроба новите клупи, денес нашиот претставник игра во Лига Европа против тимот на Карабах со почеток од 17-45 часот.
Фото: Курир.мкМакедонската „Национална Арена Филип Втори“ доби нови модерни клупи кои се наменети за резервните фудбалер

Пронајдете не на следниве мрежи: