Фото: Го скратила својот заштитен знак, дали ја препознавате?

Loading...

Памела Андерсон е скоро непрепознатлива. Таа на улиците во Лос Анџелес се појавила со сосема нова фризура.Нејзината коса сега е малку потемна, за нијанса од претходната, и има драстично кратка фризура. Меѓутоа, трендот на кратка коса и пикси кат фризура, владеат во светот во голема мера, па не е ни чудо што го направила овој чекор.
Четириесет годишната ѕвезда на „Чувари на плажата“ ги сокри своите облини во бел фустан и бел џемпер додека шеташе со својот поранешен сопруг, а сегашен дечко – Рик Саломон.
Парот е забележан дека повторно се состанува, а Памела од неодамна изјавила дека страстите во нивната врска повторно разгореле.Нејзината коса сега е малку потемна, за нијанса од претходната, и има драстично кратка фризура. Меѓутоа, трендот на кратка коса и пикси кат фризура

loading...
Loading...