Фото: Горан Пандев главен по дискотеките во Неапол

Loading...

Фудбалерите на Наполи откако го обезбедија учеството во Лигата на шампионите се решија успехот да го прослават во една дискотека во Неапол.

 Забавата треаеше до раните утрински часови, а еден од главните на подиумот за танцување беше капитенот на нашата репрезнетација Горан Пандев.

 Очигледно покрај фудбалот на Пандев добро му оди и во танцувањето. 
Фудбалерите на Наполи откако го обезбедија учеството во Лигата на шампионите се решија успехот да го прослават во една дискотека во Неапол.

loading...
Loading...