Фото: Градникот го заборави дома – Џенифер Анистон ПОКАЖА НЕШТО ПОВЕЌЕ

Loading...

Џенифер Анистон важи за една од најсексапилните актерки на денешницата, а на обожавателите ширум светот им откри многу повеќе отколку што и беше намерата.Актерката се нашла на црвениот тепих за време на филмскиот фестивал во Торонто, каде го промовирала својот нов филм „Колач“.
Џенифер секако ги засладила повеќето папарацо фотографи, кога се појавила на премиерата во проѕирен црн фустан, преку кој лесно можеа да и се видат градите.
Таа очигледно не обрнала многу внимание на тоа, па цела вечер ја поминала со насмевка на лицето.  

Изгледа неодоливо зар не?Актерката се нашла на црвениот тепих за време на филмскиот фестивал во Торонто, каде го промовирала својот нов филм „Колач“.
Џе

loading...
Loading...