Фото: GUESS BY MARCIANO – Колекција пролет/лето 2014

Loading...

За пролет/лето 2014 Marciano нуди сензуална и свежа колекција, која изобилува со современи елементи. Моделите се лелеави и изобилуваат со без разли

loading...
Loading...