Фото: Ја имате ли видено Ана Николиќ во вакво издание?

Loading...

Пејачката Ана Николиќ која  важеше за една од најзгодните пејачки на овие простори. Долгите нозе и цврстиот задник, ги оставаа мажите без здив каде и да се појави. Меѓутоа, Ана неодамна качила неколку килограми, па најзиното тело доби сосема поинаков облик.

Всушност таа настапувала во некоја дискотека викендот, а публиката била шокирана кога ја видела, со оглед на тоа што е навикната да ја гледа по кратки панталони и тесни маици. Ана за настапот избрала црн фустан со проѕирни долги ракави. Иако е познато дека црното визуелно ве прави послаби, изгледа дека нејзе сепак не и помогна.

 
Очигледно пејачката има премногу обврски па не стигнува редовно да вежба. Работи со полна пареа,на албумот кој треба да излезе на крајот од мај. Сепак таа е позната по напорните тренинзи и исцрпувачки диети,затоа нема сомнеж дека пред промоцијата на новиот албум, сигурно ќе се врати во форма.Пејачката Ана Николиќ која  важеше за една од најзгодните пејачки на овие простори. Долгите нозе и цврстиот задни

loading...