Фото: Каква мајка таква ќерка – Погледнете какво тело има мајката на Ана Николиќ!

Loading...

Ана Николиќ по пат на социјалните мрежи се пофали каква мајка има.Имено, пејачката Ана Николиќ на Инстаграм прикачи фотографија од нејзината мајка како лежи на една песочна плажа на Закинтос.
Покрај фотографијата Ана остави коментар од кој може да се забележи дека е горда на изгледот на својата мајка, иако таа е во шестата деценија од животот.

– No comment – напиша Ана, а и останатите фанови на пејачката оставија само комплименти под сликата.
За потсетување, мајката на Ана, Милијана е сопственик на фитнес центар.Имено, пејачката Ана Николиќ на Инстаграм прикачи фотографија од нејзината мајка како лежи на една песочна плажа на Закинтос.
Покрај фотогр

loading...
Loading...