Фото: Карлеуша се набилдала?!

Loading...

Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува своите фанови на социјалните мрежи. Овојпат таа објави фотографија на која се гледа дека се „набилдала“. 
Очигледно секојдневно напорно вежба за да ги има тие заводливи стомачни кои се сон на секоја жена. 
Таа не пропушти, а да не ги изрази и своите големи гради во прв план, кои се вистинска фантазија за оние од посилниот пол. 

Што ќе кажете на новиот заводлив изглед на ЈК?Овојпат таа објави фотографија на која се гледа дека се „набилдала“. 
Очигледно секојдневно напорно вежба за да ги има тие

loading...
Loading...