Фото: Карлеуша со мини бикини кои ги истакнуваат нејзините гради, ги напали Турците!

Loading...

„ Па кој не би се фотографирал вака! Одам на плажа за да ги возбудувам Турците, како права Русинка од два метра!“, напиша пејачката под

loading...
Loading...