Фото: Ќерката на Цеца ги изненади сите на Фејсбук!

Ќерката на Цеца, Анастасија и понатаму почнува да ги изненадува нејзините фанови и фановите на нејзината мајка.Анастасија вчера на својот официјален Фејсбук профил објави нова фотографија со која пријатно ги изненади и своите пријатели и оние кои секојдневно ги следат нејзините активности.

Таа под фотографијата напиша дека е без грам шминка.
Па како ви изгледа заводливата ќерка на Цеца без грам шминка на нејзиното лице?

 
Анастасија вчера на својот официјален Фејсбук профил објави нова фотографија со која пријатно ги изненади и своите пријатели и оние кои секојдневно

Пронајдете не на следниве мрежи: