Фото: Ким Кардашијан на Инстаграм е совршена, но вака изгледа кога ќе ја „фатат“ папараците

Loading...

Старлетата Ким Кардашијан објави фотки на Инстаграм, на кои се гледа како носи долго црно здолниште и кратка бела маичка. Фотографијата изгледа сов

loading...
Loading...