Фото: Ким Кардашијан: Ослабев 25 килиограми за инат на сите оние кои ме нарекуваа дебела како кит!

Loading...

Популарната ријалити ѕвезда, старлетата Ким Кардашијан (33). гостуваше во шоуто на Џеј Лено и со гордост ја покажа сво

loading...
Loading...