Фото: Меѓуножјето на Мадона не успеа да се сокрие

Loading...

Мадона го промовираше својот најнов парфем, преку неверојатен потег. На фотографиите кои беа објавени, таа е потполно гола, а нејзиното меѓуножје го крие со шишенце од нејзиниот парфем. 
Но, дали успешно го скрила своето меѓуножје, проценете сами. 
 

 
 
 
 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Мадона го промовираше својот најнов парфем, преку неверојатен потег. На фотографиите кои беа објавени, таа е потполно гола, а нејзиното меѓуножје г

loading...
Loading...