Фото: „Мојот задник е многу поголем, но од овој агол навистина изгледа помал”

Манекенката Тајра Бенкс на својот Инстаграм профил објавила неколку свои фотографии на кои позира во костими за капење. Со нив сакала да прати порака на своите обожаватели…Манекенката Тајра Бенкс на својот Инстаграм профил објавила неколку свои фотографии на кои позира во костими за капење. Со нив сакала да прати порака на своите обожаватели…
“Да бидеме реални. Мојот задник е многу поголем, но од овој агол навистина изгледа помал”, напишала Тајра, инаку позната по своите облини.
Повеќе на ТЗМ.МКМанекенката Тајра Бенкс на својот Инстаграм профил објавила неколку свои фотографии на кои позира во костими за капење

Пронајдете не на следниве мрежи: