Фото: Му ја касапеле бремената сопруга додека тој гледал преку интернет

Loading...

Девојката која е на фотографијата доживеала вистински шок во својот 9-ти емсец од бременоста. Рејчел Пул, од Ел Пасо Тексас, додека била во 9-тиот месец од бременоста била нападната во својоот дом и избодена со нож.
Во моментот на нападот таа разговарала на интернет со својот сопруг кој вил војник во базата на САД. 
Целиот напад го гледал нејзинот сопруг, а Рејчел успеала да се спаси и да повика полиција, при што веднаш го препознала напаѓачот. 

Рејчел е пренесена во болница со повеќекратни убодни рани и фрактури на лицето и телото. Санирани и се повредите, а докторите успеале да го спасат и бебето, но сепак мајката ќе остане без едно око и со доживотни трауми од нападот. Рејчел Пул, од Ел Пасо Тексас, додека била во 9-тиот месец од бременоста била нападната во својоот дом и избодена со нож.
Во моментот на на

loading...
Loading...