Фото: Најлуди навивачки реквизити на Европското првенство!

Навивач од Летонија се појавил на натпревар на кошарка облечен со топка на глава, додека нашите навивачи ставија гладијаторски шлемови на глава.

Пронајдете не на следниве мрежи: