Фото: НЕ МОЖЕШЕ ДА ИГЛЕДА ПОСЕКСИ: Еве што облече Емина на свадбата на Жељко Јоксимовиќ

Loading...

 Викендот присуствуваше на свадбата на нејзиниот колега Жељко Јоксимовиќ и не ја пропушти шансата да облече една од креациите на турскиот дизајнер Озгур Масур.Емина Јаховиќ секогаш знае да изненади. Викендот присуствуваше на свадбата на нејзиниот колега Жељко Јоксимовиќ и не ја пропушти шансата да облече една од креациите на турскиот дизајнер Озгур Масур.
Позната по ваквиот стил на облекување, Јаховиќ и овојпат не пропушти да го истакне својот сексапил со припиен фустан кој наголемо ги истакна нејзините гради.

Изгледа неодоливо зар не? Секоја чест за изборот.Емина Јаховиќ секогаш знае да изненади. Викендот присуствуваше на свадбата на нејзиниот колега Жељко Јоксимовиќ и не ја пропушти шансата да облече

loading...
Loading...