Фото: НИКОЈ КАКО НЕА – Еве како Севе најави дека ќе прави концерт

Loading...

Популарната хрватска пејачка Северина Вучковиќ објави нова провокативна фотографија со која ги израдува фановите особено оние од посилниот пол.Фотографијата е направена по повод настапот на Рујан фест во Загреб, каде ултра згодната Севе на 19 септември ќе одржи концерт.
Во таа прилика Северина за првпат во живо ќе го отпее својот голем хит „Уно моменто“.Фотографијата е направена по повод настапот на Рујан фест во Загреб, каде ултра згодната Севе на 19 септември ќе одржи концерт.
Во таа прил

loading...
Loading...