Фото: Објави фотка од нејзиниот труднички стомак, но еден детаљ направи вистински ХАОС на Интернет

Бразилскиот модел објави фотографија на Инстаграм во бикини кои го откриваат нејзиниот труднички стомак , но еден детаљ им го привлече вниманието на многумина, а тоа не се нејзините облини.Адријана Сантана стана позната во Бразил по учеството во тамошното шоу „Големиот брат“ каде го запозна и својот сопруг Родриго.
Во последно време постојано објавува фотографии каде гордо го покажува својот труднички стомак, но последната фотографија направи вистински хаос на интернет.

Нејзините фанови веднаш забележаа дека стомакот и е во форма на фетус – со глава над папокот и свиткани нозе под него.
„Колку е слатка сликата, можам да го видам бебето во нејзиниот стомак“, „Можам да го видам бебето во матката како го притиска нејзиниот стомак“, „Супер, ѝ го видов бебето пред да се роди“, се само некои од коментарите на нејзините фанови, а поедини тврдат дека успеале да го видат дури и ликот на бебето.

 

Адријана прикачуваше многу фотографии за време на бременоста, но оваа е единствена на која е можно да се види обликот на бебето.
Но, се појавија и оние кои тврдат дека тоа е невозможно и дека се во прашање само нејзините стомачни мускули, бидејќи помеѓу Адријана Сантана стана позната во Бразил по учеството во тамошното шоу „Големиот брат“ каде го запозна и својот сопруг Родриго.

Пронајдете не на следниве мрежи: