Фото: Ова е убедливо најбизарната слика на сите времиња!

Loading...

Баш кога помисливме дека Мајли Сајрус не може да направи поголем скандал, таа веднаш не демантираше. Имено, на социјалните мрежи се појави фотографија од пејачката, која странските медиуми ја опишаа како вознемирувачка. Имено, манекенката Амбер Роуз, на својот Инстаграм профил, објави фотографија, на која се гледа пејачката Мајли, како се бакнува со џиновска кукла. Ако се погледне поубаво, може да се види дека тоа е само маска, која некој ја ставил на својата глава.
„Еднаш јас и Мајли се смувавме“ – напиша Амбер, но сепак, никој со сигурност не може да каже дека под маската е баш познатата манекенка. Имено, манекенката Амбер Роуз, на својот Инстаграм профил, објави фотографија, на која се гледа пејачката Мајли, како се бакнува со џиновска кукла.

loading...
Loading...