Фото: Погледнете каде Карлеуша им го слави роденденот на ќерките – А НЕ Е ИГРОТЕКА

Loading...

Тие двете заедно со нивната  мајка  го прославија роденденот во Дизниленд со Дизниевите јунаци.Пејачката Јелена Карлеуша на својот Твитер профил прикачи фотографија од прославата на роденденот на нејзините ќерки Ника и Атина.
Тие двете заедно со нивната мајка го прославија роденденот во Дизниленд со Дизниевите јунаци.

Danas nam je bio diiiivaaaan daaaan, Atina i Nika su proslavile peti i šesti rodjendan! #ponosnamama #Disneyland pic.twitter.com/FfiIDNPD2E
— Jelena Karleusa (@karleusastar) September 7, 2014
Пејачката Јелена Карлеуша на својот Твитер профил прикачи фотографија од прославата на роденденот на нејзините ќерки Ника и Атина.
Тие двет

loading...
Loading...