Фото: Пристигнаа дел од новите засилувања за ЖРК Вардар, утре доаѓаат Лекиќ и Радичевиќ

ЖРК Вардар утре во 19 часот започнува со подготовки за новата сезона, за која се надеваат дека ќе имаат многу успеси,

Пронајдете не на следниве мрежи: