Фото: Ријана го прослави својот роденден – обожава да биде гола!

Loading...

Супер популарната и секогаш актуелна Ријана денес полни 25 години. За својот роденден, таа реши да ги почести своите фанови со нови, голи слики, на својот инстаграм профил.
Со цигара во раката и минијатурно бикини на себе, пејачката позираше пред фотоапаратот.
Откако минатиот викенд го помина во Лондон, промовирајќи ја својата нова модна колекција, Ријана се пожали на своите блиски пријатели дека одвај го чека својот роденден за да може да земе одмор во овој период од својот бурен живот. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Супер популарната и секогаш актуелна Ријана денес полни 25 години. За својот роденден, таа реши да ги почести своите ф

loading...