Фото: Се скарал со девојката и легнал на пат – го прегазил автомобил

Никола Г. (26) по караница со девојката, револтиран легнал преку стариот Батајнички пат кај Белград и додека таа го убедувала да стане, автомобил му преминал преку главата.
Момчето преживеало, но Брзата помош со тешки повреди и со обемно крвавење го пренела во ургентен центар на реанимација, јави српскиот Телеграф. Возачот, кој со поголем автомобил го прегазил несреќникот избегал од местото на несреќата.
Никола Г. (26) по караница со девојката, револтиран легнал преку стариот Батајнички пат кај Белград и додека таа го уб

Пронајдете не на следниве мрежи: