Фото: Сексипилната хрватска старлета објави текст од Пулс24 на својот Фејсбук профил

Сексипилната и заводлива хрватска старлета Нивес Целзиус го сподели претходно напишаниот текст за неа на Пулс24, на својот официјален Фејсбук профил.Таа покажа дека покрај тоа што е една од најзгодните старлети, знае да биде и добра домаќинка.

Таа се фотографираше додека уживаше во правењето ајвар. Во тесни хеланки и маичка залепена до нејзините гради таа знае да биде сексипилна и додека е во кујната.

 
Таа покажа дека покрај тоа што е една од најзгодните старлети, знае да биде и добра домаќинка.

Пронајдете не на следниве мрежи: