Фото: Северина посекси од било кога

Loading...

Прекрасната хрватска пејачка Северина ги почести своите фанови со нова фотографија.
Секси 40 годишната сплиќанка, во саботата вечерта ја стави оваа слика на својот фејсбук профил, моменти пред да настапи во Пула. 
На фотографијата таа позира во краток и тесен црн фустан, а под неа напиша: „Концертот во Пула започнува за неколку минути…“ 
Фотографијата за еден ден успеа да собере околу 3.500 лајкови и околу 100 коментари со пофалби за секси изгледот на Севе.Прекрасната хрватска пејачка Северина ги почести своите фанови со нова фотографија.

loading...
Loading...