Фото: Сораја како да претерала со диетата

Loading...

Проценете сами дали претерала со диетата.Медиумската прашина околу љубовната афера на Сораја и Синиша малку се стиши, но славната старлета очигледно нема мир.
Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија од еден ноќен провод на Ибица, каде моментално се наоѓа.
Наместо комплименти за нејзиниот физички изглед на кој сите сме навикнати, Сара доби  неколку критики.
Погледнете ги коментарите од фановите на ТЗМ.МКМедиумската прашина околу љубовната афера на Сораја и Синиша малку се стиши, но славната старлета очигледно нема мир.

loading...
Loading...