Фото: Сосема гола: Задникот на Ким Кардашиан го сокриле само потпетиците

Loading...

Реалити ѕвездата воопшто не се двоумела на Инстаграм да сподели фотографија од своето потполно голо тело. Едни ја фалат, други мислат дека сепак претерала. Ким Кардашиан позирала потполно гола во кревет.  Фотографијата на која го покажува задникот без проблем ја споделила со неколку милиони фанови на Инстаграм. Целосниот поглед на нејзиното голо тело сепак го блокираат потпетиците. Додека некои се воодушевени од нејзиниот изглед, други се згрозени од нејзиното однесување и и пишуваат како не и е срам од своето семејство и ќерката. Нејзината мајка, Крис Џенер, преку социјалните мрежи и честитала за освоената награда.

На свеченоста во Лондон Ким беше придружувана од сопругот Канје Вест која не ги тргал рацете од нејзе. Ким во вторникот ја освои наградата жена на годината.

 Ким Кардашиан позирала потполно гола во кревет.  Фотографијата на која го покажува задникот без проблем ја споделила со неколку милиони фанови

loading...
Loading...