Фото: Совршена и на 48 години – Од ова тело ќе ви ЗАСТАНЕ ЗДИВОТ

Loading...

Памела Андерсон со годините изгледа се поубаво. На неа и требаше долго време да го пронајде стилот кој и лежи, но изгледа дека конечно тоа го постигна.Заводливата русокоса во своите 48-години не чувствува потреба да ги нагласува своите женски адути, а секако изгледа како вистинска дама. Со нежна шминка, уредна фризура и модерен фустан, Памела сега ги привлекува погледите со добриот стил, а не се голите гради.
Папараците ги направиле овие фотки во Њујорк, а актерката изгледала прилично расположена.
Таа во вако издание се појавила на хуманитарното случување по повод одбележувањето на годишнината од бомбашкиот напад на кулите близначки, а многумина прокоментирале дека потсетува на Бриџит Бардо.

Атрактивната русокоса во мини фустанче ги покажа долите нозе, но и целата фигура на која можеме само да и се воодушевуваме. Иако некогаш имаше нонормално големи гради, Памела одлучи да ги намали па сега изгледаат многу по природни иако се уште има бујно деколте.
Иако брчките на нејзиното лице се очигледни, што е нормално за жена на нејзини години, Памела добро знае како да ги носи!Заводливата русокоса во своите 48-години не чувствува потреба да ги нагласува своите женски адути, а секако изгледа како вистинска дама. Со нежна ш

loading...
Loading...