Фото: Србинките во паника: Кои се девојките во телефонот на Ќазим?!

Loading...

Во мобилниот телефон на бизнисменот Ќазим Османи, кој е пуштен од притвор откако беше уапсен поради тепање на неговата девојка, полицијата пронашла фотографии од познати пејачки, манекенки, старлети во многу интересни ситуации.За време на претресот на личните работи на бизнисменот, во мобилниот телефон се пронајдени фотографии од познати ликови на српската сцена.
– Некои од нив се сликани од Ќазим, а некои сами се сликале, па му праќале фотографии. Многу интересен материјал за  таблоидите, изјавил соговорник кој е инволвиран во истрагата против овој бизнисмен.
Познато дека Ќазим беше во врска со Наташа Беквалац, а медиумите неодамна пишуваа дека тој се забавувал и со Ана Николиќ.
Летово беше актуелен љубовниот триаголник Ќазим-Манда-Ана Николиќ кој заврши кога манекенката ја нападна Ана Николиќ во хотелот „Маестрал“ во Будва.
Контроверзниот албанск бизнисмен вчера беше пуштен на слобода од притвор затоа што неговата девојка изјавила дека повредата ја добила кога ја удрил пријател на Ќазим.За време на претресот на личните работи на бизнисменот, во мобилниот телефон се пронајдени фотографии од познати ликов

loading...
Loading...