ФОТО: Српската одбојкарка се соблече и ги „излуде“ нејзините фанови

Младата одбојкарка кариерата ја започна во Суботица, играјќи за Спартак. Покасно направи трансфер во Црвена Ѕвезда. Висока е 183 сантиметри, а срците и го освои одбојкарот Станко Ќирковиќ.Сара Војниќ Пурчар е една од најатрактивните одбојкарки во светот, а игра за Јединство од Ужице. Младата 21 годишна одбојкарка објави фотографија во костим за капење од базен, што ги воодушеви сите нејзини фанови.Сара Војниќ Пурчар е една од најатрактивните одбојкарки во светот, а игра за Јединство од Ужице. Младата 21 годишна одбојкарка објави фотографија в

Пронајдете не на следниве мрежи: