Фото: Станија готви ручек – Топлес!

Loading...

Розова комбинација за готвење по домаСтанија Добројевиќ прикачи фотографија на Инстаграм на која позира пред огледало. Старлетата ја истакна својата задница во розови гаќички, и своите нозе во розови чорапи. Многу беа воодушевени од фотографијата, а имаше и коментари кои упатуваа на недостатокот од главата на Станија на фотографијата.
Оваа фотка е направена во кујна,  во нејзиниот стан во Нови Сад, па претпоставуваме дека старлетата се обидела нешто и да зготви?!
Погледнете ја фотографијата…

Станија Добројевиќ прикачи фотографија на Инстаграм на која позира пред огледало. Старлетата ја истакна својата задниц

loading...
Loading...