Фото: Станија провоцира во секси подвезици

Loading...

Српската старлета Станија знае од време на време да ги израдува своите фанови со по некоја гола слика, објавена на нејзиниот фејсбук профил. Кога станува збор за оваа слика, очигледно дека е сликана пред неколку години. Таа позира во секси долна облека и подвезици во својот тоалет.
Инаку, Станија неодамна дипломираше на Економскиот факултет во Нови Сад, и веднаш по дипломската изјави дека тоа што е славна и позната на Балканот воопшто не и помогнало на факултетот, туку дека секоја оценка ја заработила со учење.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Српската старлета Станија знае од време на време да ги израдува своите фанови со по некоја гола слика, објавена на неј

loading...