Фото: Трудница прегази и уби 22 годишна девојка

Loading...

Страшна несреќа го потресе Белград откако 22 годишна девојка починала на лице место откако на неа со својот автомобил налетала 31 годишна трудница во осми месец.Како што јавуваат српските медиуми, девојката се движела по улицата  кога на неа налетала трудницата со својот луксузен Мерцедес.
Од силниот ударот, двојката летнала 50 метри и починала на лице место. Нејзината мајка која била со неа и  сето тоа го гледала со своите очи, поради силниот шок била префрлена во болница.Како што јавуваат српските медиуми, девојката се движела по улицата  кога на неа налетала трудницата со својот луксузен Мерцедес.
Од с

loading...
Loading...