Фото: Уште едно изненадување од Лепа Брена на Фејсбук!

Loading...

Српската пејачка Лепа Брена почна активно да го следи трендот, па се повеќе изненадува на сооцијалните мрежи. Лепа Брена заминала за Флорида во посета на синовите, а покрај тоа што ужива со нив, таа го искористи слободното време за тренинг на плажа.
Таа се повеќе споделува фотографии и статуси со своите обожаватели на нејзиниот официјален Фејсбук профил, па овој пат таа реши да сподели фотографија од групниот тренинг на плажа во Мајами. 
Погледнете како Брена тренира на плажа!

Лепа Брена заминала за Флорида во посета на синовите, а покрај тоа што ужива со нив, таа го искористи слободното време за тренинг на плажа.

loading...
Loading...