ФОТО: Вардар е нов фудбалски шампион на Македонија!

Екипата на Вардар е нов фудбалски шампион на Македонија откако славеше против Ренова на „Филип Втори“ со 4:1.
Ова е осми трофеј

Пронајдете не на следниве мрежи: