ФОТО: Вил Смит ја изневерил сопругата, таа ја извади бурмата!

Loading...

Во јавноста веќе се појавија фотографии кои ја потврдуваат информацијата за блискиот развод.По петнаесет години рај „пукна тиквата“ меѓу славната двојка Вил и Џејда Смит, причината за тоа е што Вил ја изневерувал. 
Во јавноста веќе се појавија фотографии кои ја потврдуваат информацијата за блискиот развод.
Вил  наводно се зближил со 23- годишната Маргот Роби на снимањето на филмот „Фокус“. На фотографиите може да се видат Вил и Маргот во прегратки и како си ги соблекуваат маиците еден на друг.
Фотографиите се направени на последниот ден од снимањето на филмот и според медиумите сите учесници во снимањето на филмот наводно знаеле за врската меѓу Вил и Маргот.

Веднаш штом фотографиите се појавија во таблоидите, сопругата на Вил, Џејда Пинкет ја извадила бурмата.
 „Секогаш му велев на Вил дека може да прави што сака се додека може да се погледне во огледало и да биде во ред сам со себе. Тој е независен  маж, а јас сум независна  жена. Сами ги донесуваме одлуките и подготвени сме за секоја од нив да преземеме одговорност. Тоа е најзначајната работа од се“, изјави за американските медиуми сопругата на Вил.
 Веста на нивниот развод доаѓа само неколку дена откако Вил на својот профил и го честита 13-роденден на својата ќерка, Вилоу и напиша дека му недостигаат бебиња во куќата и дека повторно ќе ја забремени Џејда.

 
Извор:netpress.comПо петнаесет години рај „пукна тиквата“ меѓу славната двојка Вил и Џејда Смит, причината за тоа е што Вил

loading...
Loading...