Фото: Водителката Здравкица бремена и верена

Loading...

Прекрасната водителка Здравкица и нејзиното момче Војислав го очекуваат нивното прво дете.
Здравкица сега е и официјално верена за нејзиното момче. Инаку, Здравкица и Војислав заедно се од минатиот декември, а љубовните искри започнале минатото лето во Црна Гора каде заедно биле на одмор.
Тогаш водителката за дневниот весник „Вест“ изјави:
„Се знаеме уште од летоска, а нашата врска почна во декември. Оттогаш сме на релација Србија – Македонија и на Skype. Супер ни е. Немам ништо друго да кажам. Навистина ни е убаво и, најверојатно, нашата врска ќе заврши со брак. Оти е толку убаво, никогаш не ни било подобро, ниту нему ниту мене.“
Таа на нејзиниот Facebook профил објави фотографија од вереничкиот прстен кој и го поклонил нејзиниот сакан.

Под фотографијата напишала: „И тоа се случи“.Вљубени сме до небо. Два месеци само патуваме, јас таму, тој тука“.Прекрасната водителка Здравкица и нејзиното момче Војислав го очекуваат нивното прво дете.

loading...
Loading...