Фото: Заносната Ирина Шеик ја претстави новата колекција на ЏТИ

Loading...

Русинката Ирина Шаек е заштитниот лик на брендот ЏТИ.Русинката Ирина Шаек е заштитниот лик на брендот ЏТИ. Оваа манекенка ги најави новите ултра модерни парчиња облека за оваа есен.
Новата колекција есен/зима на овој бренд, изобилува со материјали како тексас, велур, кожа и ткаенина во нивните природни бои…
Со еден збор, овие парчиња ќе и угодат на секоја модерна жена оваа есен.
Погледнете ја галеријата со неодоливата Ирина, на ТЗМ.МКРусинката Ирина Шаек е заштитниот лик на брендот ЏТИ. Оваа манекенка ги најави новите ултра модерни парчиња облека за

loading...
Loading...