Фото: Зарем некој маж би останал рамнодушен на оваа жена

Станува збор за познатиот американски фитнес гуру Џенифер Никол Ли. Таа сигурно е најзгодната навивачка на Мајами Хит.

Пронајдете не на следниве мрежи: