Фото: Заводливата Севе со новото селфи ги „побудале“ сите на интернет

Loading...

Заводливата Северина Вучковиќ после бројните обврски се наоѓа во Хрватска каде се поготвува за претстојните обврски кои ја чекаат, а дека постојано мисли на своите фанови говори и секси фотката која ги спобудале сите на Интернет.Иако одмара од обврските кои ги има Севе не заборава на своите верни фанови кои по пат на Фејсбук покажа дека цело време мисли на нив.
Атрактивната пејачка објави секси селфи на која во сосем природно издание позира на јахта, а покрај фотографијата ставила коментар: „a sad adio“. 
Фотографијата предизвика бројни позитивни коментари од страна на нејзините обожаватели, а богами има и зошто.

Иако одмара од обврските кои ги има Севе не заборава на своите верни фанови кои по пат на Фејсбук покажа дека цело време мисли на нив.
Атра

loading...
Loading...