Фото:Тајната на Аделина како до витко тело

Loading...

21 годишната Аделина Тахири, не престанува да изненадува со својот прекрасен, сексипилен изглед. А резултатот за таквиот изглед се напорните тренинзи во теретана. Нејзиното витко тело можеше да се види и на шоуто „Танц со џвездите„ каде покрај талентот за пеење, ни покажа дека умее и добро да танцува. Со овие фотографии, дава предлог на многумина девојки како да дојдат до совршено витко тело.

21 годишната Аделина Тахири, не престанува да изненадува со својот прекрасен, сексипилен изглед. А резултатот за такви

loading...