Фото:Убава на мама:Ирска плени каде и да се појави!

Loading...

Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер, Ирска, се фотографирала за кампањата на Солмаз Сабери, а кога ги објавила фотките на Инстаграм, многу коментирале дека личи на својата мајка.Осумнаесет годишната Ирска, која е фото модел, во кожен комплет со црни ракавици преку градите, позира за кампањата на познатиот бренд Солмаз Сабери.
„Малку од настаните зад сцената, при снимањето за неверојатно талентираните Солмаз Сабери“, напишала таа под фотографијата.
Оваа убавица од неодамна доживеала непријатност кога ја објавила сликата од „Ноќта на вештерките“, каде се маскирала во Индијанка, поради што предизвикала бура од негативни коментари. Таа се извинила, но не баш на сите.

„Океј, доволно е. Извинете доколку мојот костим навреди некој од вашата култура. Сепак се извинувам на многумина од вас кои ме нападнавте со многу омраза“, напишала на Твитер и додала дека и самата припаѓа на таа култура.
Инаку ќерката на познатите родители се повеќе плени во јавноста, будните   папараци ја следат каде и да се појави, остава впечаток кој не може да остане незабележан.Осумнаесет годишната Ирска, која е фото модел, во кожен комплет со црни ракавици преку градите, позира за кампањата на познатиот бренд Солмаз

loading...
Loading...