Фустанот кој ја заинтригира цела Србија: Се огласи „Версаче“ и ја откри целата вистина

Loading...

По бројните  зборувања, обвиненија и коментари за Версаче фустанот кој поп дивата Јелена Карлеуша го носеше на Сараево Филм Фестивалот, се огласи и менаџментот на споменатиот бренд.Се огласи и „Версаче“!
Иако секој нејзин потег, изјава или појавување предизвикува големо внимание, малку кој очекуваше дека појавувањето на поп дивата на црвениот тепих во Сараево Филм Фестивал ќе биде главна тема на регионалните медиуми скоро месец  дена.
Карлеуша на црвениот тепих се прошета во елегантен  и сензационален  фустан од брендот „Версаче“, и собра голем број комплименти и пофалби , но набрзо се појавија и обвиненија дека нејзиниот фустан е копија.
Иако Јелена се огласи на обвиненијата, и објави фотографија од фискалната сметка од продавницата  „Версаче“ во Милано, по што беше кристално јасно дека Карлеуша не носи лажна гардероба.

Исто така од тимот на Версаче порачаа- фустанот кој Карлеуша го носеше на поменатиот фестивал е ОРИГИНАЛ, и тука точката е ставена.
Се огласи и „Версаче“!
Иако секој нејзин потег, изјава или појавување предизвикува големо внимание, малку кој очекуваше дека по

loading...
Loading...