ГАТАНКА

Loading...

ГАТАНКА
Сите отпаѓаат, само таа е вечна.
– што е тоа?Кој последен се смее, најслатко се смее. Нели?!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...