Гавазова во жешко издание! Шокираше со својот секси стајлинг!

Loading...

Популарната фолк пејачка Сузана Гавазова повторно шокира со својот изглед.Деновиве изненади со едноставен фустан кој ги покри нејзините најсилни адути, но затоа за следниот настап даде се од себе за да ја покаже својата раскошна става. Таа на снимањето на емисијата „Чаша љубов“ се појави повеќе соблечена, отколку облечена.
Припадниците на посилниот пол дефинитивно ќе плакнат очи од Гавазова која на себе има црн градник, здолниште од тул и црни чорапи.
Деновиве изненади со едноставен фустан кој ги покри нејзините најсилни адути, но затоа за следниот настап даде се од себе за да ја покаже својата р

loading...