ГЛЕТКА КОЈА ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ: Мајка со денови во паркот го лулала своето МРТВО ДЕТЕ

Лекарите кои исто така дошле на лице место се обиделе да го реанимираат детето, но му немало спас.Неименувана млада мајка (24) моментално е на психијатриски испитувања откако е откриено дека со часови, а можно е да се во прашање и два дена, го лулала своето мртво три годишно дете на лулашка.
Тоа се случило во Вилис меморијалниот парк во американската сојузна држава Мериленд.
Полицајците на лице место дошле околу 7 часот утрото, на повик од некои од луѓето кои живеат во близина, и таму ја затекнале мајката која, очигледно со нервно растројство, го лулала своете починато детенце, а се претпоставува дека тоа го правела и претходниот ден, пишува Базфид.
Лекарите кои исто така дошле на лице место се обиделе да го реанимираат детето, но му немало спас.Неименувана млада мајка (24) моментално е на психијатриски испитувања откако е откриено дека со часови, а можно е да се во прашање и два дена, го л

Пронајдете не на следниве мрежи: